Volejbalisté na hezkém 7.místě.

VOLEJBALISTÉ NA HEZKÉM 7.MÍSTĚ.

Minulý pátek hráli muži Nymburka na horké půdě v Brně na Tesle. Tesla je nepříjemným bojovným soupeřem, kterému se letos příliš nedaří. Pro nymburské volejbalisty to byl další nesmírně důležitý zápas v boji o play-off. Kluci nastoupili do zápasu odhodlaně a s velkou chutí jít za vítězstvím. Hráli koncentrovaně a soupeři nic nedarovali. Od začátku byli naši hráči jistější a soupeře jsme přehrávali ve všech činnostech. Domácí Brňáci byli stále krok pozadu a také v druhém setu to bylo podobné. Vedení 2:0 nás trochu ukolébalo a začali jsme kupit zbytečné nevynucené chyby a toho soupeř v koncovce 3. setu využil a snížil na 2:1. Čtvrtý set se začala odehrávat bitva, ve které Nymburáci hru zpřesnili a dokázali vedení dotáhnout do vítězného konce. Zisk třech důležitých bodů je tady a Nymburk se může chlubit 7.místem v tabulce.

Druhý den jsme jeli k velmi silnému soupeři do Beskyd a navíc opět oslabeni o mnoho hráčů, kteří mají povinnosti v mateřských klubech. Kluci se sice nevzdali, ale v kombinované sestavě na lepšího soupeře vůbec nestačili. Přes prohru 0:3 jsme stále na hezkém 7.místě.

Tesla Brno - Volleyball Nymburk          1:3 (-17,-18,24,-22)
Beskydy – Volleyball Nymburk              3:0 (21,22,16)

Další domácí utkání hrají muži v Nymburce:

15.12.2017 pátek          19,45 hod.           Nymburk – Dobřichovice

16.12.2017 sobota        17,00 hod.         Nymburk – Velké Meziříčí

Hraje se tradičně v hale na ZŠ Komenského.

Přijďte povzbudit mladý nymburský tým a užít si příjemný sportovní večer.

V neděli hrají muži ještě další zápas v Nymburce, a to v hale ve Sportovním centru Nymburk proti reprezentačnímu týmu kadetů CR: