Muži zatím na výborném 8.místě.

MUŽI NYMBURKA ZATÍM NA VÝBORNÉM 8.MÍSTĚ.

Páteční utkání hráli muži Nymburka doma proti SGLD Brno, což je záloha extraligového týmu Volejbal Brno. Tento zápas byl pro domácí velice důležitý tak jako ostatní duely, protože jde domácím o to probojovat se do play-off. Nymburáci vstoupili do utkání koncentrovaně a v celém utkání prokazovali, že chtějí vyhrát. Bojovali a hráli velice dobrý volejbal, který vedl k úspěchu. Mladý brněnský tým se sice snažil vzdorovat, ale nebylo to nic platné. Domácí vyhráli poměrně jasně 3:0.

Pro Nymburk to znamená velice cenný zisk bodů.

Sobotní zápas hráli muži Nymburka proti silnému soupeři ze Starého Města. Domácí opět cítili příležitost. Tentokráte do utkání vstoupili vlažněji, a to soupeři nahrávalo. Hosté hráli odvážně a agresivně, což domácí přivádělo do rozpaků a soupeř toho využil ke zisku 1.setu. Druhý set domácí přidali a soupeře přehráli. Poté se začal hrát bojovný a vyrovnaný volejbal, který dospěl až do pátého setu, který rozhodoval. Zde našli více sil domácí a zvítězili 3:2. Tento další zisk bodů je skvělým vkladem do dalšího průběhu soutěže. Boj o postupové místo je stále v dosahu.

Volleyball Nymburk – SGLD Brno           3:0 (24,21,19)
Volleyball Nymburk – VK Staré Město  3:2 (-20,23,-22,17,12)

Další domácí utkání hrají muži v Nymburce:

15.12.2017 pátek          19,45 hod.           Nymburk – Dobřichovice

16.12.2017 sobota        17,00 hod.         Nymburk – Velké Meziříčí

Hraje se tradičně v hale na ZŠ Komenského.

Přijďte povzbudit mladý nymburský tým a užít si příjemný sportovní večer.

V neděli hrají muži ještě další zápas v Nymburce, a to v hale ve Sportovním centru Nymburk proti reprezentačnímu týmu kadetů CR: