Muži Nymburka se drží.

MUŽI NYMBURKA SE DRŽÍ.

Volejbalisté Nymburka v pátek nastoupil doma proti ČZU Praha a už šlo o hodně. Další prohra by znamenala už hodně komplikovanou cestu do play-off. Nymburští hráči si toho byli vědomi a do utkání vstoupili bojovně a odhodlaní jít za vítězstvím. Soupeř z Prahy je přijatelným protivníkem a hrál se poměrně pohledný volejbal před příjemnou diváckou kulisou. Přes vyrovnaný průběh celého utkání se domácí vždy v koncovkách setů koncentrovali na precisní výkon a všechny tři sety dovedli nymburští hráči k vítězství. Těžký zápas jsme „ustáli“ a uchovali si stále nadějnou pozici pro play-off.

Druhé utkání jsme hráli se stejným soupeřem, avšak na půdě protivníka v Praze. Náš tým byl mírně oslabený o některé hráče, ale především o diagonálního smečaře. Přesto byla velká šance na úspěch. Úvodní dějství jsme zvládli v Praze s přehledem a ujali se vedení 1:0. Poté se hráči ČZU zlepšili a začali více bojovat, a to se na jejich hře pozitivně odrazilo. Naši kluci i přes veškerou snahu set prohráli a bylo znát, že se dostali do mírného útlumu. Třetí set Praha kralovala a vedla až o osm bodů. Přesto jsme se nevzdali a bojovností jsme se snažili o zvrat, který se téměř podařil. Srovnali jsme stav na 23:23, ale poté jsme obrat nedotáhli do kýženého konce a soupeř vedl 2:1. Čtvrtý set už soupeř byl nahoře a naše bojovnost nestačila na dobře hrající domácí. Prohra 3:1 zabolela, protože bylo vidět, že jsme nějaký bod mohli urvat. Nestalo se, avšak situace je pro nás stále přijatelná. Čekají nás další zápasy a stále se budeme rvát o další vítězství.

Volleyball Nymburk – ČZU Praha          3:0
ČZU Praha – Volleyball Nymburk         3:1

Pozor – domácí utkání 1.ligy mužů v Nymburce !!!