Muži v 1.lize s vyrovnanou bilancí.

VOLEJBALISTÉ NYMBURKA SE O BODY OPĚT DĚLILI.

Páteční utkání hrál Nymburk doma proti rovnocennému soupeři ze Starého Města. Zápas začal pro domácí velice dobře. Nymburk hrál aktivně s minimem chyb a soupeře k ničemu nepustil. To znamenalo jasné vedení 1:0 na sety. Druhý set hosté hru zpřesnili a Nymburáci začali chybovat. Přesto se hrál vyrovnaný set až do vyrovnané koncovky, kterou svými nepřesnostmi Nymburk prohrál 29:31. Poté na domácí padla „deka“ a nebyli schopni se vrátit do hry. Nymburk prohrával 1:2 na sety a vypadalo to s nimi i nadále špatně. Naštěstí hosté neustáli chvilkový výpadek a hlavně se nechali rozhodit rozhodčími. Po dvou červených kartách hostů se domácí dostali do jasného vedení a to udrželi až do závěru. Celkově to znamenalo výhru 3:2 a zisk důležitých dvou bodů.

Volleyball Nymburk – Staré Město                  3:2

Druhé sobotní utkání bylo tvrdým „oříškem“ pro domácí, jelikož přijel tým Brna „B“ plný mladých extraligových hráčů, doplněných o zkušenější starší extraligisty. Hned od úvodu byl patrný rozdíl ve výkonnosti a Brno vládlo v celém utkání. Nedali domácím ani „čuchnout“ a to znamenalo jednu z nejhorších proher Nymburka v historii na domácí palubovce. Zde se jasně projevila kvalita hostů.

Volleyball Nymburk – Volejbal Brno „B“       0:3

Muži Volleyball Nymburk si v soutěži drží vyrovnanou bilanci a to značí v tabulce 1.ligy zatím příznivou pozici – 6.místo.