Další zápasy kadetek v 1.lize!

První zápas na domácím hřišti

V sobotu 1. 10. jsme na domácí půdě hrály proti týmu z Červeného Kostelce. Nastoupily jsme ve složení Kristýna Šustrová, Michaela Rumlerová, Anita Kubálková, Tereza Skořepová, Natálie Šteflová, Kateřina Kolrosová, Karolína Šamšová a Alžběta Šichtová. Bohužel jsme byly již od minulého týdne v oslabené sestavě bez smečařky Nikoli Kudlové a univerzálu Veroniky Žampové. Po pražském poměrně vyrovnaném zápasu jsme již nastupovaly s větší sebedůvěrou.

První set prvního zápasu byl vyrovnaný. Bohužel jsme ho neproměnily ve vítězství. Do dalších setů jsme se pustily s vervou, ale bohužel soupeř udělal méně chyb a přálo mu větší štěstí. Uprostřed třetího setu došlo k zranění soupeřovy nahrávačky, která si udělala výron kotníku. První zápas jsme bohužel prohrály 0:3.

Po hodině jsme nastoupily na druhý zápas s dvojnásobnou touhou vyhrát. V prvním setu jsme nezačaly nejlépe, soupeřkám se však i přes zranění hráčky povedlo tetnto set vyhrát. Do druhého a třetího setu jsme se pustili s obrovskou bojovností, bohužel přišly chyby a v jednu chvíli i malý zmatek na hřišti. Tudíž jsme i druhý zápas prohrály 0:3.

Doufáme, že na příští zápas v Kralupech nastoupíme už v plné sestavě a konečně se dostaví i tolik vytoužené VÍTĚZSTVÍ.