Kadeti zahájili vítězně !

Tým kadetů Nymburka zahájil svoji sezónu velmi dobrým výkonem, což se projevilo i na výsledku. Soupeřem jim byli kadeti z Aera Odoleny Vody.

První utkání bylo zpočátku vyrovnanou partií, kde se oba týmy přetahovaly o každý míč. První set vyhrál domácí Nymburk a ve druhém už nymburští vedli 24:18 a přesto prohráli. Kluky to nepoložilo a opět zpřesnili svoji hru a následující dva sety vyzněly už jasně pro nymburské kadety - vítězství 3:1 a příjmný vstup do sezóny.

Do druhého utkání nastoupili domácí se dvěmi změnami v sestavě. Tentokrát už si kluci věřili o poznání více, a to se projevilo i v předváděné hře. Soupeři si ze zápasu začali dělat srandu a záleželo pouze na nás, jak udržíme koncentraci. To se dařilo až do třetího setu, kdy jsme chvilkově vypadli z role, ale včas jsme zabrali a vyhráli s přehledem 3:0. Dvě vítězství na úvod jsou vynikajícím vstupem do sezóny. Jen tak dál.

Sestava Nymburka: Baláž Jakub, Žák Filip, Vlasák František, Pýcha Jiří, Šubr Lukáš, Zvěřina Jiří, Šulc Adam, Fiedler Matěj.

Trenér: Licek Jindřich

vloženo: 18. 09. 2016 | Kadeti | Jindřich Licek