10 výher v řadě a dost!

Deset a dost!

První dva zápasy v novém roce odehráli muži CS Nymburk. A série domácí neporazitelnosti se zastavila na čísle 10!

CS Nymburk:Brno 3:2

V pátek přijeli do Nymburka hráči Brna“B“-vedoucí družstvo tabulky.Kádr  Brna tvoří převážně mladí hráči A družstva,kteří nedostávají  v extralize tolik příležitostí.

Od začátku se hrál z obou stran výborný útočný volejbal.Koncovka prvního setu vyzněla,díky kvalitnímu servisu pro hosty.Následující dva sety začali domácí lépe přihrávat,z čehož pramenil pestrý útok .Za vedení 2:1 pro domácí se Brno zvedlo a ubojovalo koncovku 25:23.Následoval tiebreak,kdy se ukázala mladická nerozvážnost,když zkazili  čtyři podání a dostali pět es!Nymburk se radoval z desáté domácí výhry v řadě!!!

CS Nymburk:Staré Město 2:3

Začátek domácím úplně nevyšel a celý první set prohrávali,avšak v koncovce zabrali a dokázali první dějství vyhrát 28:26.Následně i druhý set 25:20 a zdálo se ,že se soupeř položí.Ale opak byl pravdou!Hosté předvedli jak se má bojovat o play off a dokázali utkání otočit a zvítězili 3:2.Ukončili tak sérii domácích.Ale je lepší si vybrat slabší chvilku teď než v zápasech play off.

Tento týden končí základní část.Nymburk hraje v pátek v Dobřichovicích a v sobotu na palubovce Českých Budějovic . Soutěž je tak vyrovnaná , že můžeme být ještě pátí,ale také první!

vloženo: 11. 01. 2016 | Muži | Vojtěch Věchet