Nymburk vede 1.ligu!!!

Po dvou výhrách vede CS Nymburk 1.ligu!!!

Volejbalisté potvrdili domácí sérii,prodloužili domácí neporazitelnost a dostali se na první místo tabulky.

CS Nymburk-Choceň 3:0

Páteční vánoční utkání začalo velkým focením všech družstev na palubovce bylo více jak 130dětí ,které udělali společné foto s a týmem.Před zápasem a v jeho průběhu pak byla jednotlivá družstva představena !

Plná hala pak hnala domácí do boje s nepříjemným soupeřem.Nymburk vyhrál koncovku první sady .Druhý set byl vyrovnaný až do stavu 15:15,pak ale rozhodčí zjistil špatné postavení hostů a tak se mazaly body získané od chyby a skóre bylo rázem 15:8 .Od tohoto momentu  se Choceň do zápasu nedokázala vrátit a naopak Nymburk kraloval a za velkého aplausu vyhrál a dostal se do čela 1.ligy

CS Nymburk- Hradec Králové

Domácí měli v sobotu dvě motivace .Porazit soupeře ,s kterým máme v poslední době nelichotivou bilanci a uhájit první příčku!A na palubovce to také hned od začátku bylo vidět.Domácí výborně útočili jak z kůlu tak i středem sítě a rychle vedli 2:0.Pouze poslední set přinesl komplikaci v podobě koncovky ,ale dokázali jsme ji vybojovat 25:23 a radovat se z udržení 1.místa!!!

Poslední zápasy před vánoční přestávkou odehraje CS Nymburk na palubovkách soupeřů a to v Praze na ČZU a v Domažlicích