Z Chocně a Hradce pouze bod!

Po čtyřech kolech páté místo!

Další dva venkovní zápasy sehráli hráči Nymburka na palubovkách soupeřů a to v Chocni a Hradci Králové!

Choceň: CS Nymburk 3:1

Po výborném začátku a vedení 1:0 a 21:17 pustil Nymburk domácí do zápasu když zahrál šest nevynucených chyb.Domácí za velké podpory fanoušků skvěle útočili ,i tak svitla naděje ve čtvrtém setu za našeho vedení 22:20,ale opět jsme chybovali v útoku a set i utkání nakonec prohráli.

Hradec Králové:CS Nymburk 3:2

Na soupeře(na kterého Nymburští  v minulé sezoně neuhráli ani set)z Hradce Králové nastoupili hosté koncentrovaně a na hřišti to bylo znát.Přes prohru ve druhém setu vedl Nymburk 2:1 a zdálo se že utkání dovedou do vítězného konce.Domácí vyměnili nahrávače,což se ukázalo jako klíčové.Nový nahrávač zrychlil hru a dovedl domácí k vítězství v tiebreaku.CS si tak připsalo do tabulky jeden bod.

I přes dvě porážky se dá hodnotit vstup do soutěže (5místo-7bodů)jako podařený.Musíme brát v úvahu,že jako jediné družstvo soutěže jsme nehráli ani jediný zápas v domácím prostředí.

Tyto zápasy čekají Nymburk po přestávce a to 23.10 v 19 45hod-ČZU PRAHA a 24.10 v 11 00hod-DOMAŽLICE.