Semifinále 2:2!Rozhodne pátý zápas.

O finále rozhodne 5 zápas!

Jedna výhra a jedna prohra v domácím prostředí  rozhodla o tom ,že semifinále 1.ligy se odehraje na plný počet utkání. O vítězi se rozhodne v sobotu v Českých Budějovicích. Stav série je 2:2!

3.semifinále: Volleyball Nymburk-EGE Čes. Budějovice 3:0(19,12,16)

V pátek  se domácím dařilo od začátku na servisu a výborně blokovali. Rychlý náskok proměnili v zisk prvního setu. V tomto tempu pokračovali i po zbytek zápasu ,přidali útok středem a o vítězi bylo za hodinu rozhodnuto.

4.semifinále:Volleyball Nymburk-EGE Čes. Budějovice  2:3(-18,24,27,-20,14)

Sobota mohla rozhodnout o tom ,že domácí budou hrát finále. Bohužel vidina finále Nymburákům svazovala v prvním dějství ruce ,čehož soupeř dokázal využít. Ale nevzdali se a po boji vyhráli dvě koncovky. Ale bylo to hodně udřené a ve čtvrtém setu hosté opět srovnali .A byl tu tiebreak ,v kterém domácí dotahovali 4bodovou ztrátu. Podařilo se a za stavu 14:13 jsme měli mečbol, ale bohužel ho neproměnili a vzápětí EGE svůj první proměnilo a vynutilo si rozhodující utkání.

vloženo: 01. 03. 2015 | Muži | Vojtěch Věchet