Semifinále 1:1.V pátek a v sobotu v Nymburce!!!

Semifinále pokračuje v Nymburce!

Po prvních dvou zápasech semifinálové série je stav vyrovnaný 1:1.

1-EGE ČESKÉ BUDĚJOVICE:VOLLEYBALL NYMBURK 1:3(-18,24,-19,-16)

Nymburští  vlétli na semifinálového soupeře hned od začátku a díky výbornému příjmu a útoku středem sítě získali hladce 1.dějství 25:18.Domácí se oklepali a postupně se herně i bodově dotahovali a koncovka druhého setu vyzněla lépe pro ně . Ani další set nezačal dobře 5:0 pro domácí, následoval  time a po něm už bylo na palubovce pouze jedno družstvo –Nymburk! Dařilo se na podání, obraně i následném útoku .Utkání jsme dohráli bez menšího zaváhání a získali důležitý bod.

2-EGE ČESKÉ BUDĚJOVICE:VOLLEYBALL NYMBURK 3:1(21,-21,24,23)

Domácí poučeni pátkem začali zápas  s větší koncentrací, naopak hráči Nymburka se zahřívali pomaleji .Druhý set už to byla hra ,kterou předvádíme po celé play-off .Velký náskok 15:7,17:11 se ke konci setu snížil ale bylo srovnáno na 1:1.Další dvě sady byly jako přes kopírák .Prohospodařili jsme po vlastních chybách náskok a prohráli obě koncovky .Je to škoda bylo to na vítězství!

Play-off pokračuje v hale Komenského!

Pátek: 27.2 19 45hod-3.semifinále  Volleybal Nymburk:EGE České Budějovice

Sobota:28.2 18 00hod-4.semifinále  Volleyball Nymburk:EGE České Budějovice

Těšíme se na svátek volejbalu v Nymburce a zároveň zveme naše diváky ,aby nám pomohli k vysněnému postupu do finále.

POZOR SOBOTNÍ UTKÁNÍ SE HRAJE V NETRADIČNÍM ČASE  A TO V 18 00HOD!!!

vloženo: 24. 02. 2015 | Muži | Vojtěch Věchet