Na úvod dvě výhry !!!

Jeden krok od semifinále!!!

Začátek play-off se povedl volejbalistům Nymburka, když dokázali oba úvodní zápasy vyhrát.

Pátek: Volleyball Nymburk: Dobřichovice  3:1(19,-19,18,23)

Ve skvělé atmosféře začalo play-off 1.ligy.Diváci viděli velmi vyrovnané utkání. Řádně nabuzení domácí od začátku dobře bránili a pak uhrávali bodové míče, což vedlo k vedení 1:0.Bohužel v druhém setu se za stavu 5:5 postavil na servis hostující nahrávač Koloušek a jeho plachtící podání dělalo Nymburským veliké problémy a znamenalo odskok na 5:13, který trval až do konce 2 setu a bylo srovnáno. Úkol do třetího dějství zněl -točit hned prvním míčem Kolouška ze servisu. Na příjmu jsme začínali být jistější a těžili jsme z útoku středem sítě. Nejdůležitější čtvrtá sada byla ze začátku v rukou hostů , když vedli 10:5 a 16:12.Velká bojovnost a kus štěstí v koncovce přineslo první bod v sérii!

Sobota :Volleyball Nymburk :Dobřichovice 3:1(-18,15,22,24)

Sobotní odveta nezačala vůbec dobře. Domácí se hledali především na útoku a jejich vlastní chyby  pomohly hostům lehce k prvnímu setu .Nymburk se dokázal otřepat a stejně, jako v pátek u Dobřichovic ,tak i v sobotu rozhodl servis. Bora Fokt zaznamenal 8 bodů v řadě a vrátil nymburské do hry. Při vedení 2:1 jsme ztratili koncentraci a dlouho to vypadalo na tiebreak, ale pomohli střídající hráči na bloku (Schweiner, Michálek) a koncovka byla opět naše a s ní i vedení 2:0 na zápasy!