Muži-Dobřichovice,České Budějovice

Kousek od playoff!!

Volejbalisti Nymburka klepou na dveře playoff!

Dobřichovice-Volleyball Nymburk   1:3

V posledním dvojkole 1M zajížděl Nymburk na palubovky soupeřů z popředí tabulky s úkolem urvat nějaké body.A podařilo se hned v pátek.Nymburákům se povedl vstup do utkání kdy zatlačili domácí hlavně servisem a pestrým útokem ,v kterém dominoval universál Sobek.Bylo z toho vedení 2:0 a jistota bodu.Dobřichovice neustálou diskusí s rozhodčím kouskovali hru což na chvilku na Nymburské platilo a byla z toho ztráta 3 sady ,ale to bylo vše.Čtvrtý set už byl zase v naší režii a vysněné 3.body byly doma!

České Budějovice-Volleyball Nymburk  3:1

V sobotu Nymburk narazil na silné Budějovice,které posílili hráči z A družstva.Kromě druhého setu,kdy jsme podali bojovný výkon a dokázali srovnat na 1:1 bylo na palubovce pouze jedno družstvo a to domácí,kteří jasně zvítězili 3:1

Před vánoční pauzou jsme dokázali ubránit 3 místo,ale hlavně jsme si vypracovali luxusní náskok 12 bodů na playoff!!!

Další domácí zápasy:Pá  19 45h 16.1 2015-Volejbal Brno“B“