Vánoční utkání!

Vánoční utkání se povedlo!

V pátek a sobotu pokračovala liga mužů.

Volleyball Nymburk:MFF Praha 3:0

Páteční zápas byl tradičním Vánočním setkáním celého klubu,včetně představení mládežnických družstev.Prvoligovou palubovku si tak vyzkoušelo více jak 100 dětí!

Herně se nymburští ze začátku hodně trápili,došlo k rychlému střídání a vyrovnání hry.Za stavu 16:21 se podařila série bodů a výhra 25:23!Další dvě sady už domácí nepřipustili žádné překvapení a po posledním míči mohla začít děkovačka vyprodané Komendě!

Volleyball Nymburk:ČZU“B“ 1:3

V sobotu přijel lídr soutěže ČZU PRAHA.První dějství začalo vyrovnaně a za stavu 18:18 se Nymburáci podáním dostali do vedení 21:18,ale ani to nestačilo,ČZU skvěle ubránilo a set otočilo.Druhá sada byla jako přes kopírák a opět nepovedená koncovka.Hosty  vedení ukolébalo a hned od úvodu třetího setu tahali za kratší konec a usnadnili Nymburákům snížení na 1:2.To však bylo ze strany domácích vše ,ČZU koncentrovaným výkonem dotáhlo utkání do vítězného konce.

Juniorky

Juniorky Cs Nymburk si v neděli upevnily druhou příčku tabulky KP!

V Benešově dokázaly porazit domácí 3:1 a oplatily jim porážku 2:3 z Nymburka.Ve druhém utkání hladce porazily Týnec 3:0 a drží si šanci na kvalifikaci o 1.ligu juniorek!

vloženo: 01. 12. 2014 | Muži | Vojtěch Věchet