Po půlce soutěže skvělé třetí místo!

První liga mužů se přehoupla do druhé půlky a Nymburáci jsou stále na třetí příčce.

O víkendu se hrála dvojička s Turnovem,který je v tabulce čtvrtý.

Zikuda Turnov:Volleyball Nymburk 3:0(24,23,23)

Páteční zápas potvrdil postavení obou družstev v tabulce.Domácí se od začátku opírali o exreprezentanta Konečného,přes kterého šla většina nahrávek a hosté z Nymburka si s tím nedokázali poradit.Nakonec o prvním dějství rozhodla koncovka,v které jsme zkazili dvě podání,čehož soupeř dokázal využít.V podobném duchu pokračoval i druhý set a opět prohraná koncovka,která družstvem otřásla i v dalším průběhu (1:6,3:10).Po sérii střídání se podařilo na soupeře dotáhnout.Za stavu 23:23,jsme znovu neubránili a celé utkání prohráli 0:3

Volleyball Nymburk:Zikuda Turnov

V sobotu nastoupili domácí řádně nabuzeni,a na výkonu to bylo znát.Soupeř držel krok pouze v prvním setu do stavu 16:16,pak úřadoval na síti  blokař“Bora“Fokt,a bylo z toho vedení 1:0.Tento set hosty zlomil a domácí výbornou obranou na síti a následným útokem kralovali i v dalších dvou a za aplausu diváků si připsali důležité tři body,které je udrželi v tabulce na třetí pozici!!!

1M pokračuje na palubovkách soupeřů.V pátek 21.11 v Chocni a v sobotu 22.11 v Hradci Králové.

vloženo: 18. 11. 2014 | Muži | Vojtěch Věchet