Muži-1liga-2místo!!!

Posun na 2.místo!!!

Tři utkání odehráli Nymburští volejbalisté o posledním víkendu a ve všech slavili výhru za 3.body,což je posunulo na druhé místo prvoligové tabulky.

ČZU“C“-VOLLEYBALL NYMBURK 1:3

V pátečním zápase čekali Nymburské houževnatí mladíci z ČZU,kteří nastoupili i s 3 hráči extraligového A družstva.První set se hrál ve znamení spousty chyb na obou stranách ,naštěstí se podařilo v koncovce ubránit hlavního smečaře Pavelku.V druhém dějství jsme se rychle ujali vedení,které se postupně rostlo až na stav16:10.Bohužel jsme polevili a nakonec z toho byla dramatická koncovka v náš prospěch 30:28.Další sada byla plně v režii ČZU .Čtvrtá sada a opět koncovka pro nás 25:23

VOLLEYBALL NYMBURK-KLADNO 3:0

Důležitý zápas s Kladnem jsme zvládli na jedničku!Soupeře jsme ve všech setech přehrávali na útoku a v koncovkách jsme ubránili jejich smečaře a za hodinu jsme slavili výhru

KADETI ČR-VOLLEYBALL NYMBURK 1:3

K nedělnímu utkání s národním družstvem kadetů,hrajícím 1.ligu jako přípravu na kvalifikaci o ME,jsme přistoupili trochu nekoncentrovaně, ještě se nám povedl vyhrát první set,ale chyby na příjmu vedli ke srovnání na 1:1 .Třetí set pozměněná sestava zvládla.Bohužel nám ujel hned začátek další sady (0:6,10:16).Nymburáci zabrali a bod po bodu krátili ztrátu,a když kadeti zkazili v koncovce tři podání dotáhli zápas k výhře.Díky,které se posunuli na 2.příčku tabulky!