Muži jedno vydřené vítězství!

Muži zůstávají v popředí tabulky!

Další dva zápasy odehráli Nymburáci na domácí palubovce. Přivítali sousedy v tabulce Dobřichovice a České Budějovice

Volleyball Nymburk:Dobřichovice 1:3

Páteční utkání začalo v režii domácích,když se nám dařilo v obraně na síti a z toho pramenil téměř bezchybný útoku a výhra 25:14. Bohužel v druhém setu se soupeř vrátil do utkání dobrým servisem a útokem středem sítě .Naopak Nymburští se trápili na přihrávce a ani několik střídání nepřineslo zvrat a hosté dokráčeli pro 3.body

Volleyball Nymburk:EGE České Budějovice 3:2

V sobotu v prvním setu pokračovali domácí v nepřesnostech z pátku a prohráli hladce 1.set.V druhé sadě se nám podařilo zatlačit soupeře plachtícím servisem a na palubovku přišel Nymburský odchovanec Dominik Grus a jeho levačka tvrdila muziku na postu diagonálního hráče čímž výrazně pomohl k obratu v zápase.Bohužel ve 4.dějství  jsme za stavu 24:21 neproměnili 3 možnosti zápas ukončit!Následoval tie break .Naštěstí hned v úvodu se nám zadařilo na servisu a tří body náskoku jsme udrželi až do konce a mohli se radovat z vítězství 3:2.Utkání trvalo neuvěřitelné 2hodiny a 40minut!!!

Soutěž pokračuje tento víkend hned 3.zápasy.

V Pátek zajíždíme do Prahy na ČZU C od 19 00hod.V sobotu a neděli dvě domácí utkání.Nedělní  utkání se hraje ve Sportovním Centru Nymburk proti národnímu družstvu kadetů!!!

So 25.10       14 00hod                 Volleyball Nymburk:Kladno –hala Komenského

Ne 26.10      14 00hod                 Kadeti ČR:Volleyball Nymburk-hala Sportovní Centrum