Muži s jednou výhrou!

Na začátek výhra a prohra!

Na úvod 1.ligy mužů si Nymburští připsali 3b.

V pátečním utkání před zaplněnou halou hostili domácí lonského finalistu Chocen.A od prvního balonu jsme tahali za delší konec.Dařilo se nám na přihrávce,z čehož pramenil pestrý útok vedený zkušeným nahrávačem Pudilem, at už přes smečaře(Bartůněk,Sobek),tak i přes blokaře(Malinek,Fokt).Od druhého setu se nám začalo dařit i na servisu a za podpory skvělých fanoušků jsme dovedli utkání do vítězství 3:0(20,20,21)!

V sobotu se bohužel nepodařil potvrdit skvělý vstup do soutěže.O zápase rozhodla smolně prohraná koncovka 1 sady ,kdy za stavu 26:25 jsme promarnili jasný setbol a následně i vedení ve druhém setu 19:15!Ani střídající hráči nedokázali vývoj zvrátit a proto prohra 0:3(-26,-21,-16)

Celá soutěž bude letos hodně vyrovnaná,o čemž svědčí i tabulka.Od 3 do 9 místa mají družstva stejný počet bodů.Domácím patří šestá příčka.

Velké poděkování patří příznivcům a fanouškům .Udělali po oba dny výbornou atmosféru!

Příští dvojkolo:Pá-3.10 MFF:Nymburk

So-4.10 ČZU:Nymburk

vloženo: 28. 09. 2014 | Muži | Vojtěch Věchet