Muži-1liga

Nymburští volejbalisté do play-out!!!

O víkendu ukončili základní část soutěže volejbalisté.

V prvním utkání přivítali lídra tabulky ČZU B .Postavení v tabulce potvrdil první set,který ovládli jednoznačně hosté z Prahy.Nymburští se však nevzdali a v půlce druhého dějství odskočili o 3 body a toto vedení udrželi až do konce a srovnali na 1:1 .Tento set se ukázal jako zlomový a na palubovce už bylo pouze jedno družstvo ,a to domácí,kteří za skvělé podpory  diváků dovedli utkání k vítězství 3:1 a cenným 3 bodům!

Druhé utkání s kladnem se vyvíjelo velmi dobře.Nymburští vedli 2:0 ,ale bohužel v koncovce druhé sady se zranil smečař Pihera a i přes bojovný výkon se družstvo s touto ztrátou nedokázalo vyrovnat a podlehlo 2:3.

Domácí  play out:31.1 NBK:Česká Lípa 19 45h

1.2  Nbk:Plzen   11 00h

15.2 Nbk:Hr.Králové 11 00h

Do play out už s největší pravděpodobností nezasáhne lídr družstva a místní odchovanec O.Michálek!!!

vloženo: 22. 01. 2014 | Muži | Vojtěch Věchet