Středoškolské hry -Liberec

Ve čtvrtek 9. ledna 2014 se v Liberci uskutečnil volejbalový turnaj o postup na republikové kolo. Zúčastnily se týmy z Hradeckého, Libereckého a Středočeského kraje. Náš tým vyrazil ve složení: Martin Keller, Vojta Oupický, Milan Kyncl, Vítek Špicar, Zdeněk Červinka, Štěpán Vejvoda, Martin Goerojo a Tomáš Formánek.

Nejprve jsme narazili na tým z Dobrušky (Hradecký kraj). V prvním setu nás tým překvapil a ve vyrovnané koncovce jsme podlehli 23:25. Druhý set jsme vzali pevně do svých rukou a od začátku jsme jasně vedli a dovedli ho do vítězného konce. V tiebreaku jsme nakonec soupeře porazili. První zápas jsme tedy vyhráli a měli jsme jeden zápas pauzu. V našem druhém utkání jsme se setkali s týmem z Liberce. Ve strhující koncovce prvního setu jsme nakonec těsně prohráli za stavu 22:25. Ale v druhém setu se nám příliš nedařilo a soupeř měl naopak „kliku“, a proto jsme prohráli druhé utkání.

Skončili jsme na celkovém druhém, nepostupovém místě. Snad to vyjde příště.

vloženo: 14. 01. 2014 | Kadeti | Tomáš Formánek