Mužům se stále moc nedaří.

NYMBURK V LIZE VOLEJBALISTŮ STÁLE DOLE.

Volejbalisté Nymburka hráli tentokrát na hřištích soupeřů. V pátek proti silnějšímu týmu ČZU Praha „B“. Do utkání sice nastoupili plni elánu a první set soupeře jednoznačně přehráli a set získali pro sebe. To ovšem bylo vše, co Nymburk předvedl. Od druhého setu nastal nepochopitelný zvrat. Nymburk produkoval z ničeho nic velké množství chyb a dobře hrající soupeř z Prahy si stále udržoval náskok. Nymburk neměl jedinou zbraň, kterou by soupeře dostal do potíží. Z toho vyplynul výsledek 3:1 pro Prahu.

ČZU Praha „B“ - Volleyball Nymburk                       3:1

Sobotní utkání hráli Nymburáci na Kladně, které se také potýká se svou výkonností. Hrálo se o to, zda nymburští hráči se vymaní z krize. Nástup byl opět excelentní, ale postupně se karta obracela. Nymburk prohrával 2:1 na sety a tentokráte hráči Nymburka zabojovali, a to je zachránilo v utkání. Nakonec vybojovali důležité vítězství 3:2 a po delší době opět vyhráli. Vítězství snad dodá Nymburákům potřebné sebevědomí a chuť do dalších bojů.

VK Kladno - Volleyball Nymburk        2:3

Další soupeřem je Hradec Králové, a to nejdříve v pátek v Hradci Králové a v sobotu 16.11.2013 proti stejnému soupeři doma v Nymburce od 11,00 hod. na Komendě.