Pozvánka na Final Four Českého poháru mužů !!!

FINAL FOUR Českého poháru mužů ve volejbalu.

 Centrum sportu (Volleyball.cz) ve spolupráci s ČVS a s firmou Ško-energo pořádají v Mladé Boleslavi finálový turnaj Českého poháru ve volejbalu mužů 18.-19.2.2013. Semifinále se budou hrát ve sportovní hale v Mladé Boleslavi v pondělí 18.2.2013 v 16,30 hod. a druhé semifinále v 19,00 hod.

FINÁLE Českého poháru se bude hrát v úterý 19.2.2013 v 16,00 hod. Finále bude přenášet televize ČT sport, což dodává akci na další atraktivitě a důležitosti.

Účastníky Final Four Českého poháru budou loňský Mistr ČR Jihostroj České Budějovice, vítěz Českého poháru VK Ostrava, dále vicemistr Dukla Liberec a v současné době velmi dobře hrající družstvo Vavex Příbram.
Po loňském divácky úspěšném finále se tato akce vrací zpět do Mladé Boleslavi. To, že se Final Four koná opět zde v Mladé Boleslavi je zásluhou jednak generálního partnera Ško-energo, ale i diváků, kteří byli skvělí. Svým fanděním vyhecovali všechny týmy i hráče k vrcholným výkonům. Byly k vidění nádherné výměny s obětavými zákroky a nechyběly ani napínavé koncovky. Žádný zápas nebyl pro nikoho ztracen a docházelo i ke krásným obratům v jednotlivých utkáních. Sport je v tomto jedinečný a přináší nezapomenutelné zážitky. Věřím, že i letos se přijde podívat hodně fandů na skvělý volejbal na té nejvyšší úrovni. Loni ti co přišli nelitovali, ba naopak museli být atmosférou i předvedenou hrou nadšeni. Všichni si odnesli krásné sportovní zážitky plné napětí a příjemné atmosféry. Proto si tuto příležitost nenechte uniknout a přijďte v hojném počtu i letos. Ukažte, že volejbal v Boleslavi a jeho okolí táhne a pojďte povzbuzovat. Vstup na všechny zápasy bude volný, jelikož je to pro vás fandy bonus za vytvoření krásného volejbalového prostředí v loňském roce. Impulsem pro tuto myšlenku byla oboustranná spokojenost protagonistů akce, a to především jednatele společnosti Ško-energo p. Miroslava Žďánského a jednatele Volleyball.cz p. Jindřicha Licka.
Nedílnou součástí při pořádání je podpora vedení města Mladá Boleslav, které je garantem této akce.

 Účastníky Final Four Českého poháru mužů jsou momentálně nejlepší čtyři týmy v extralize a tímto postupem do Final Four potvrzují svoji kvalitu. V těchto družstvech hraje i řada současných nebo bývalých reprezentantů České republiky – Pláteník, Mach, Zapletal, Novotný, Fila, Juračka (České Budějovice), Řezníček, Staněk, Správka, Kopáček (Liberec), dále reprezentant Slovenska – Michalovič (Ostrava), také reprezentant Venezuely Rojas (České Budějovice) a reprezentant Kanady Kaminski Adam (Dukla Liberec). Obhájcem poháru je tým VK Ostrava.

 Na celé akci se podílejí tito partneři: Ško-energo, ČVS, město Mladá Boleslav, Gala, Uniqa, Autokomlex Menčík, Albixon, Nutrend, SAM, kterým děkuji za podporu.

 Mgr. Jindřich Licek – Volleyball.cz

vloženo: 12. 02. 2013 | Muži | Jindřich Licek