ŽÁCI V ČESKÉM POHÁRU MEZI NEJLEPŠÍ OSMIČKOU Z CELÉ ČR !!!

ŽÁCI V ČESKÉM POHÁRU MEZI NEJLEPŠÍ OSMIČKOU Z CELÉ ČR !!!

 Naši starší žáci vyhráli regionální (českou) část ČP !!! Je to nečekaný úspěch, který přinesl postup mezi nejlepších 8 týmů z celé ČR. Tento turnaj nejlepší osmičky navíc pořádáme v Nymburce v hale na zimním stadionu, a to 19.-20.1.2019. Účastníky tohoto finálového turnaje budou domácí Volleyball Nymburk, VK České Budějovice „A“, Prosek Praha, Kladno Volejbal, Fosfa Břeclav, Pegas Znojmo, VK Ostrava a TJ Nový Jičín.

Poslední turnaj před Vánocemi jsme hráli v Českých Budějovicích a zde se nám podařil „husarský kousek“. V tomto turnaji jsme skončili na druhém místě a to pro nás znamenalo, že v celkovém součtu 3 turnajů ČP hraných na podzim 2018 jsme celkově zvítězili !!!

Byl to pro všechny nádherný volejbalový dárek pod stromeček. Kluci byli úžasní a určitě jim to přineslo povzbuzení do dalších turnajů a radost ze hry. Jen tak dál.

 Družstvo hrálo na turnaji v této sestavě – Richard Čermák, Tobiáš Daneš, Tomáš David, Matěj Mikoláš, Martin Rumler, Adam Soběslav, Lukáš Hájek, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Doubrava a Vojtěch Věchet ml. Trenérem je Jindřich Licek.

 Jindřich Licek – za Volleyball Nymburk

vloženo: 05. 01. 2019 | Žáci st. | Jindřich Licek