Týden beach volejbalu v Nymburce na náměstí

"Týden beach volejbalu" 

"Týden beach volejbalu" pořádáme ve spolupráci s městem Nymburk na náměstí Přemyslovců v Nymburce ve dnech 7.-12.6.2018. Navazujeme na loňský rok, kdy tato akce měla velmi příznivý ohlas mezi veřejností a občany Nymburka. Proto jsme se rozhodli akci zopakovat.

Akce je ojedinělá, jelikož se koná na náměstí a je určena především pro děti a mládež, a to pro školy (základní a střední) a také pro ostatní děti a mládež, které mají zájem o beach volejbal. Dále pro širokou nymburskou veřejnost.

V rámci tohoto týdne proběhnou také exhibiční utkání význačných beach volejbalistů a dalších osobností. Dále se zde představí osobnosti sportu a kultury – viz program.

Akce je velkou sportovně společenskou akcí na náměstí v Nymburce.

Na akci participuje TVcom (internetová televize), Nymburský deník, město Nymburk a další partneři z Nymburka a okolí, např. firma Datonet, Model, Nevšímal, Donauchem, Magna, Renč, Legios, Poděbradka, Mados, Barton, cukrárna Fiala, Oaza, Pivovar Nymburk, Dagros, Unikol, Kelvion atd.

Přijďte se podívat a pobavit v průběhu této akce. Program probíhá vždy po celý den a je vyšperkovaný různými exhibicemi v beach volejbalu – viz program.

Za Volleaball Nymburk a město Nymburk vás zve

Jindřich Licek, Vojtěch Věchet a starosta Pavel Fojtík

vloženo: 31. 05. 2018 | Ostatní | Jindřich Licek

Fotogalerie