Žáci na vynikajícím 8. místě v Českém poháru.

ŽÁCI NA VYNIKAJÍCÍM 8. MÍSTĚ V ČESKÉM POHÁRU.

Družstvo starších žáků Volleyball Nymburk hrálo o minulém víkendu v nejlepší osmičce týmů v Českém poháru. Turnaj se hrál v České Lípě každý s každým. Turnaj byl velice náročný a naši kluci byli trochu handicapovaní tím, že jsme nebyli úplně fit. Přesto jsme bojovali s nejlepšími a až na nevydařené utkání proti nejlepšímu týmu Dukly Liberec jsme celý turnaj odehráli se vztyčenou hlavou. Naši žáci se většinou drželi v průběhu setů soupeřů, ale v koncovkách jsme propadali. Všichni soupeři byli nad naše síly a pouze s týmem Příbrami jsme uhráli jeden set. I tak to byl pro kluky zážitek a hrát s nejlepšími týmy v republice, to byla vítaná škola i vzpruha. Turnaj nám ukázal naše slabiny, na kterých musíme zapracovat. Jednoznačně jsme obstáli v obranné hře v poli a na servisu. Naopak největší slabinou se ukázala přihrávka servisu a těžká nahrávka z pole. Náš útok je samozřejmě horší, ale to je způsobeno především tím, že v týmu nemáme žádné vyspělé útočníky tak, jak je to v ostatních týmech. Tady to chce čas a vyčkat až kluci budou vyspělejší somaticky i fyzicky.

Turnaj byl pro nás další skvělou prověrkou. Přesto, že jsme nevyhráli žádný zapas, lze říci, že jsme úspěšní. V celkovém pořadí Českého poháru se držíme stále na vynikající 8. příčce. Další turnaj budeme hrát v Českých Budějovicích začátkem prosince, kde půjde opět o hodně. Stále je o co hrát, jelikož pouze prvních třináct týmů bude pokračovat dále v soutěži (v jarní části). Věřme, že se kluci budou i nadále perně připravovat a bojovat ze všech sil o tento postup. Byla by to nyní obrovská škoda tuto příležitost nevyužít a propásnout jí.

Družstvo hrálo v této sestavě – Richard Čermák, Martin Červinka, Tobiáš Daneš, Ondřej Danzer, Tomáš David, Oliver Hnát, Filip Hrouzek, Matěj Mikoláš, David Novák, Martin Rumler, Ondřej Skořepa. Trenéry jsou Jindřich Licek a Martin Valter.

POZOR – v neděli 12.11.2017 hrají starší žáci doma (od 10,00 hod.) !!!

Žáci pokračují v krajském přeboru proti vynikajícím týmům Kolína, Příbrami a Odoleny Vody. Přijďte se na úspěšné kluky podívat a především je povzbudit. Bude to potřeba!!!

Vše můžete sledovat také na www.volleyball.cz, odkaz mládež, starší žáci.

Jindřich Licek – za Volleyball Nymburk

vloženo: 07. 11. 2017 | Žáci st. | Jindřich Licek