Žáci začali sezónu výborně.

ŽÁCI ZAČALI SEZÓNU VÝBORNĚ.

 Družstvo starších žáků Volleyball Nymburk má v letošní sezóně pořádnou porci zápasů. Hraje tři soutěže Český pohár (celorepubliková soutěž), krajský přebor žáků a také krajský přebor kadetů. Žáky tudíž čekají perné víkendy, kdy hrají téměř každou sobotu i neděli. Tým je vyrovnaný a drží při sobě. Kluci si rozumí a zatím se chtějí rvát o úspěch. Věřím, že jim toto nadšení vydrží i nadále.

Tým začal kvalifikací v KP žáků v Kolíně, a to velice úspěšně. Žáci s přehledem postoupili do první šestky, kde budou pokračovat v dlouhodobé soutěži. Také rozehráli KP kadetů, kde patří k nejmladším týmům a drží se nad očekávání dobře. Nyní mají na kontě 3 vítězství a 1 prohru.

Nejdůležitější soutěží je pro družstvo Český pohár, kterého se účastní všechna nejlepší družstva v České republice. Tuto soutěž začínají 7.-8.10.2017 turnajem v Hradci Králové. Zde se ukáže, jak jsme na tom mezi elitou.

Družstvo tvoří tito naši hráči – Richard Čermák, Martin Červinka, Tobiáš Daneš, Ondřej Danzer, Tomáš David, Oliver Hnát, Filip Hrouzek, Matěj Mikoláš, David Novák, Martin Rumler, Ondřej Skořepa a tým doplňují dva starší kadeti Petr Strolený a František Vlasák. Trenérem je Jindřich Licek a Martin Valter.

Vše můžete sledovat také na www.volleyball.cz, odkaz mládež, starší žáci (kadeti).

Doma hrají žáci až 12.11.2017 v Nymburce na Zimáku (hala):

12.11.2017 neděle - turnaj 4 nejlepších týmů v KP – začátek v 10,00 hod.

Hraje se v hale na Zimáku Nymburk.

Přijďte povzbudit naděje nymburského volejbalu.

 

Jindřich Licek – za Volleyball Nymburk

vloženo: 02. 10. 2017 | Žáci st. | Jindřich Licek