Vydařený turnaj

VYDAŘENÝ TURNAJ MLÁDEŽE V NYMBURCE.

Klub volejbal Nymburk uspořádal tradiční turnaj mládeže pro dívky „Memoriál Ladislava Drobného“ a pro chlapce „Memoriál Otakara Blažka“. Do Nymburka na kurty na Rémě přijel hojný počet týmů, celkem 18, které si přijely vyzkoušet svoje venkovní volejbalové umění. Turnaj zahájil Starosta města Nymburk pan PhDr. Pavel Fojtík. Hned po zahájení se šlo bojovat na kurty a všechny týmy se opravdu činily. Hrál se pohledný volejbal i přesto, že počasí bylo sychravé a foukal i proměnlivý vítr. Objevili se zde i mládežničtí reprezentanti Roháček (Mistr Evropy U18), Kozák, Pokorná a bylo to znát. Turnaj měl skvělou atmosféru i díky neúnavnému moderátorovi Jirkovi Urbánkovi (velké díky).

 V Memoriálu Oty Blažka (chlapci) poměrně přesvědčivě vyhrál silný tým Volejbal Kladno junioři, na stříbrné pozici skončil tým SK Prosek Praha „A“ a na třetím také extraligový tým Dansport Praha. Nymburští junioři obsadili krásné čtvrté místo. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Adam Kozák (Kladno).

V kategorii dívek (Memoriál Ládi Drobného) zvítězilo také silné družstvo Vavřinec Kladno, na druhém místě skončil Baník Příbram a na třetím místě Dansport Praha. Naše nymburské juniorky opět obsadily skvělé čtvrté místo. Nejlepší výkony předváděla Lucie Pokorná (Kladno) a tím si vybojovala cenu nejlepší hráčka turnaje.

Turnaj se opravdu povedl a udržel si nádhernou sportovní i společenskou úroveň. Velké díky patří i pomocníkům z řad trenérů Volleyball Nymburk, kteří turnaji dodali příjemnou atmosféru.

Příští rok se těšíme na další pokračování tradičního volejbalového turnaje mládeže v Nymburce.

Jindřich Licek – za Volleyball Nymburk

vloženo: 24. 05. 2017 | Juniorky | Jindřich Licek