Týden beach volejbalu v Nymburce na náměstí

Týden beach volejbalu v Nymburce na náměstí

Akce "Týden beach volejbalu" v Nymburce pořádáme ve spolupráci s městem Nymburk na náměstí Přemyslovců v Nymburce 8.-13.6.2017.

Tato akce je ojedinělá, jelikož se koná na náměstí a je určena především pro děti a mládež, a to pro školy (základní a střední) a také pro ostatní děti a mládež, které mají zájem o beach volejbal. 

Dále v rámci tohoto týdne proběhnou exhibiční utkání význačných beach volejbalistů a dalších osobností ze sportu a kultury. Účastní se bývalí olympionici v beach volejbalu - Pakosta, Beneš Petr, Beneš Josef. Také zde budou hrát beachvolejbalistky z reprezentace - Gálová, Kolocová, Kvapilová, Háječková.

Dále se zde představí osobnosti sportu a kultury - Železný Jan (nejúspěšnější český olympionik), Hašek Ivan (fotbal), Bejbl Radek (fotbal), Koudelka Roman (skoky na lyžích), Michal Dvořák (člen skupiny Lucie), Merta Zdeněk (hudebník), Emingerová Eva (volejbalistka a zpěvačka), Fuksa Martin (kanoista). Také zde budou hrát exhibici nejlepší bývalí volejbaloví reprezentanti hrající v zahraničí - Štokr Jan, Král Jiří, Škach Jaroslav.

Akce je velkou sportovně společenskou akcí na náměstí v Nymburce.

Mediálně akci zajišťuje rádio Patriot, TVcom (internetová televize), Nymburský deník, město Nymburk a další partneři z Nymburka a okolí - Datonet, Model, Unikol, Nevšímal, cukrárna Fiala, Tesyco, Gala, Barton atd.).

Program akce bude zveřejněn včas před akcí.

Přijďte se pobavit na nymburské náměstí ve dnech 8.-13.6.2017.

Sportovní nadšenci si mohou i zasportovat (beach volejbal), ale pouze po předběžném objednání u organizátorů akce:

Vojtěch Věchet - mob:  739 112 242

Mgr. Jindřich Licek - mob:  739 549 123

vloženo: 07. 05. 2017 | Ostatní | Jindřich Licek