V pátek a v sobotu o finále!!!!

Volejbalisté zabojují o finále!

Semifinálová série 1.ligy volejbalistů pokračuje v Nymburce v hale Komenského,kam se přesouvá z Brna za stavu 1:1 na zápasy.Hraje se v pátek 26.2-19 45h a v sobotu 27.2-17 00h.

Utkání v Brně potvrdila vyrovnanost obou soupeřů.O té svědčí fakt,že kromě dvou setů se vždy hrály koncovky!Brněnští kralovali útokem obou smečařů,Nymburští  pestřejší hrou středem sítě a v druhém utkání i bojovností v poli.Obě družstva se hodně trápí na příjmu podání.

Volejbal Brno „B“ je mladý nadějný tým, který je složen z extraligových mladších hráčů, juniorů a některých starších bývalých extraligových hráčů. Brno skončilo v dlouhodobé části před námi a bylo jasné, že semifinále bude „tvrdý oříšek“ pro naše zkušenější borce. Věřím, že s vaší pomocí kluci zabojují a poperou se o postup do finále 1.ligy

 

Podařila se nám domluvit skvělá prezentace nymburského volejbalu v televizi – „Sport5“ !!! Sport5 uvede magazín o utkání i o činnosti celého volejbalového klubu Volleyball Nymburk. Součástí je i turnaj v minivolejbalu(17 30h) – před zápasem 1.ligy. Nezapomeňte sledovat Sport5 v pondělí 3.3.2016 od 19 30 hod. !!!

vloženo: 24. 02. 2016 | Muži | Vojtěch Věchet