Mládež 2014-15 KP!

Skončil KP mládeže 2014/15

U konce je i sezona mládeže .Centrum sportu obhájilo svoje loňské pozice a stalo se jedním z nejlepších klubů středočeského kraje. Kromě kategorie ml. Žáků a žákyň (zde preferujeme trojkový a čtyřkový volejbal)obsadil Nymburk všechny ostatní kategorie!!!

Žáci-3.místo

Pro kluky smolná sezona .Od začátku se drželi v čele tabulky. Bohužel se zranili dva hráči základní sestavy(oba zlomená ruka) a i přes bojovnost družstva v posledním turnaji o 1.místo přišli.

Kadeti-2.místo

Soutěž byla zkušeností především pro žákovské družstvo ,pro které bude prioritou v nadcházející sezoně. Praha startovala mimo soutěž.

Junioři-1.liga Benátky

Kluci hrají prvním rokem celostátní soutěž a letošních 5 výher bude motivací do dalšího roku.

Žákyně-8.místo(22 družstev)

Tradičně nejpočetnější  kategorie a veliký úspěch. Poprvé v historii postup do finálové 8,kde to měly holky těžké ,přesto bojovaly a nevzdaly žádný zápas .Velká pochvala

Kadetky-3.místo

Po katastrofálním začátku 0:6 se holky zvedly a dokázaly se vyškrábat až na krásné třetí místo .V družstvu se obehrávala děvčata z žákyň.

Juniorky-4.místo

Pěkná sezona ,jen škoda několika nepovedených zápasů a umístění mohlo být lepší. Výborný zápas se suverénem soutěže Mělníkem na jeho palubovce 2:3(poslední set 20:22!)

vloženo: 08. 04. 2015 | Ostatní | Vojtěch Věchet