A jdeme dál!!!

Postup do semifinále!

Snová sezona po vyhrané čtvrtfinálové sérii pokračuje.

 

3 utkání pátek: Dobřichovice-Volleyball Nymburk 3:2

Už v pátek mohli Nymburáci rozhodnout o postupu.První čtyři sety se stav přeléval z jedné strany na druhou.První a třetí set patřil jasně domácím,druhý a čtvrtý zase hostům.A byl tu tiebreak.V něm jsme výborně začali a při změně stran jsme vedli 8:6,potom dokonce 11:7.Bohužel přišla šňůra nepovedených příjmů podání a zkušení hráči Dobřichovic toho dokázali využít.Po našich dvou neproměněných mečbolech přišel hned jejich první úspěšný a snížení na 1:2 na zápasy.

4.utkání sobota:Dobřichovice-Volleyball Nymburk 1:3

O průběhu sobotního utkání z velké části rozhodlo první dějství. Boj bod za bodem prakticky až do úplného konce . Od stavu 24:24 jsme odvraceli čtyři setboly a náš hned první proměnili(30:28).V euforii pokračovali hráči Nymburka i dále.Za stavu 2:0 domácí zmobilizovali poslední síly a využili naše chyby na útoku a snížili na 1:2..Průběh čtvrté sady byl vyrovnaný až do stavu 15:15.Tři skvělé bloky znamenaly odskok na 18:15 a tříbodový náskok jsme dokázali udržet až do konce a mohli jsme slavit nejlepší výsledek novodobé éry volejbalu v Nymburce. POSTUP DO SEMIFINÁLE 1. LIGY!!!

Semifinále začíná 20-21.2. Zatím není znám soupeř,ani to jestli začneme na domácí palubovce nebo pojedeme ven , jelikož jedna ze sérií ještě není dohrána(ČZU-CHOCEN 2:2)

Ostatní : Brno:Turnov 1:3

               Staré Město:Čes.Budějovice 0:3

vloženo: 09. 02. 2015 | Muži | Vojtěch Věchet

Fotogalerie