Play-off je tady!!!

Jistota Play-off!!!

Předposlední dvojkolo rozhodlo o postupu volejbalistů Nymburka do play-off.

Volleyball Nymburk:Volejbal Brno“B“ 3:1

 

O postup zabojovali nymburští hned v pátečním zápase proti B družstvu Brna.Mladíci v prvních dvou setech udělali spoustu vlastních chyb,které domácí trestali a ujali se snadného vedení 2:0.Bohužel se stalo to co takto snadné vedení doprovází a to podcenění,čímž jsme Brno vrátili do hry.Za stavu 2:1 naštěstí domácí znovu zabrali a vybojovali vítězství  3:1 a tím potvrdili postup.

Volleyball Nymburk:Staré Město 0:3

Sobotní utkání  se bohužel  v oslabené  sestavě domácím nepovedlo.Staré Město prokázalo své extraligové zkušenosti a na hřišti kralovalo.Především jejich příjem byl téměř bezchybný ,z čehož pramenil rychlý útok.Domácí dokázali vzdorovat pouze v posledním dějství,kdy se do stavu 15:15 hrál vyrovnaný volejbal,avšak pak soupeř znovu odskočil.

Tento pátek od 19 45h hraje Nymburk svůj poslední domácí zápas základní části proti mladíkům z ČZU,v sobotu pak zajíždí do Kladna. A pak už play-off. Pokud skončíme na 1-4 místě tabulky začínáme 30 a 31.1 doma.Pokud na 5-8 místě pak hrajeme domácí zápasy 6 a 7.2.

Mládež

Pokračoval také KP mládeže.Juniorky i přes dvě prohry (Mělník 0:3,Neratovice 2:3)drží druhou příčku tabulky.Žáci vyhráli ze tří zápasů dva(Kostomlaty 2:0,Benátky2:0,Příbram 1:2)a udrželi vedení.

vloženo: 19. 01. 2015 | Muži | Vojtěch Věchet