Jako den a noc!

Jako den a noc!

Další dvě utkání 1.Ligy mají za sebou hráči Nymburka. Tentokrát zajížděli na palubovku Chocně a Hradce Králové.

VK Choceň:Volleyball Nymburk 0:3(-32,-23,-22)

Do prvního zápasu nastoupili hráči Nymburka řádně nabuzeni a odhodláni uhrát nějaké body,které v Chocni kromě vedoucí ČZU nikdo nezískal.První set byl jak na houpačce.Skore se přelévalo bod po bodu a  po sérii 4 setbolů soupeře jsme po esu a bloku dokázali proměnit náš setbol (34:32)                                                                     

Druhé dějství  patřilo ze začátku soupeři,ale postupně díky obraně a pestrému útoku na bod se náskok srovnal a koncovka opět patřila Nymburákům. Cíl bodovat byl splněn.Naštěstí se tím kluci neuspokojili a dokázali vše dotáhnou až do tří bodového konce!!!

Slavia Hradec Králové:Volleyball Nymburk 3:0(22,19,21)

V sobotu  se Nymburáci  postavili papírově nejslabšímu soupeři soutěže,ale zároveň družstvu jehož hra na Nymburské platí(minulá sezona 2 prohry letos jedna).Bohužel se scénář znovu opakoval .Hráči Hradecké podcenili  a po celý zápas se nedokázali vyrovnat v euforii hrajícímu soupeři.Dostali jsme tafku ,která nás vrátila zpět na zem a ukázala ,že bez bojovnosti se hrát nedá.

Toto nepovedené utkání mají možnost domácí napravit už tento pátek a sobotu proti MFF a ČZU“B“.

Páteční zápas je zároveň Vánočním zápasem ,při kterém jsou představena mládežnická družstva Cs Nymburk a je podáván tradiční „Volejbalový svařák“!

Pá 28.11 19 45hod-MFF Praha

So 29.11 11 00hod-ČZU“B“ Praha

vloženo: 25. 11. 2014 | Muži | Vojtěch Věchet