Křest volejbalové knihy "Nymburský volejbal".

Křest knihy "Nymburský volejbal" - stručná historie - v pátek 25.dubna 2014 v 18,00 hod. v Nymburce Na Rémě (na pinčesu).

Společně s autorem Jirkou Medřickým jsme dokončili práci na knize „Nymburský volejbal“. Nyní už zbývá jen to poslední, a to knihu vytisknout a pokřít. Je jasné, že kniha „Nymburský volejbal“ vyjde !!! 

Setkáním všech bývalých i současných volejbalistů, kteří zde v Nymburce něco prožili a užili si krásných volejbalových časů je právě toto ideální příležitostí se pobavit. Tak neváhej a přijeď !!!

Dej mi vědět včas, zda přijedeš či nikoliv, protože potřebuji zajistit vše nezbytné.

Zároveň tě oslovuji s požadavkem pomoci při financování nákladů spojené s vydáním knihy, které nejsou zanedbatelné. Vše nás vyjde na 100.000,- Kč. Z toho město přispělo částkou 20.000,- Kč a někteří z nás už zaslali finanční obnos. Všem těmto děkuji a věřím, že i ostatní mi pomohou knihu odfinancovat. Finance můžete poslat na účet: 2230575001/5500 nebo přispět hotově na místě (při křtu knihy). 

Vzpomeň si na nymburské volejbalové zážitky a datum 25.4. (pátek) si rezervuj na nymburské setkání.

Těším se na viděnou a nezapomeň mi odpovědět - mail:   jindrich.licek@volleyball.cz

Jindra Licek - organizátor setkání

 

Ukázka z knihy:

80. léta – Zlatá éra nymburského volejbalu

            Použité označení „Zlatá éra“ se týká především první poloviny tohoto desetiletí.V něm vyvrcholily trenérské a zejména manažerské schopnosti Oty Blažka. Dokázal postupně zlepšovat tréninkové i další podmínky pro činnost A-týmu a přibližoval je alespoň částečně k podmínkám „nestřediskových“ účastníku extraligy. Především začal družstvo systematicky doplňovat a významně hráčsky posilovat. Do družstva přicházeli hráči se zkušenostmi z extraligy, 1. NL i nadějní hráči z nižších soutěží a juniorských kategorií. Objevili se i hráči z nižších soutěží, jako Jaroslav Adam z Dukly Kolín, Karel Matoušek a Zdeněk Číhal z druholigové Techniky Praha, Radek Hýbl a Zdeněk Šmejkal z České Třebové, dnes sám úspěšný trenér. Ale raději postupně...

vloženo: 23. 04. 2014 | Ostatní | Jindřich Licek

Fotogalerie