První výhra v lize kadetek!!!

Sobota 8.10.- Kralupy

V sobotu jsme nastoupily k dalším zápasům v první lize. Tentokrát jsme hrály na palubovce města Kralupy nad Vltavou. Naše sestava posílila, avšak jsme museli hrát bez blokařky Terky Skořepové a smečařky Niki Kudlové. Výhru jsme spíš nečekaly, o to větší jsme potom měly radost.

V prvním zápase nám trvalo, než jsme se dostaly do hry, a tak jsme prohrály první set. Ve druhém setu ale přišla série servisů a přestaly jsme dělat vlastní chyby a protihráčky si s námi nevědely rady. Další dva sety pro nás bohužel neskončily vítězstvím, ale my jsme neztrácely naději, protože se nám hrálo dobře a chtěly jsme zvítězit.

Ve druhém zápase jsme nastoupily s velkým odhodláním a soupeřky jsme přejely 3:0. Přestaly jsme dělat vlastní chyby a bojovaly jsme z plných sil. Ze strany soupeřek přestaly chodit útoky, a tak jsme se mohly radovat z našeho prvního vítězství v první lize.