Z Brna vezeme jednu výhru!!!!!

Jedna výhra z Moravy!

V pátek a v sobotu začalo semifinále 1.ligy volejbalistů.

1.zápas Brno: Nymburk 3:1

Hned první utkání ukázalo jak bude série vyrovnaná. Nymburk od začátku setu vedl o 3-4,ale domácí nesložili zbraně a pomalu se dotahovali až na stav 20:20 ,zde přišlo zranění Gruse a nezvládnutá koncovka Nymburáků. Podobný průběh měla i druhá sada, opět koncovka zakončená esem domácích. Do třetího dějství vstoupili domácí nekoncentrovaně a tuto šanci Nymburk využil a vrátil se do hry .Bohužel ve čtvrtém setu přišel za stavu 2:4 na servis Plešinger a dotáhl Brno do vedení 12:4,přes veškerou snahu se tuto ztrátu nepodařilo dohnat i když chyběl jen kousek. Brňané se ujali vedení 1:0

2.zápas Brno:Nymburk 2:3

Po prvních dvou setech by nikdo neočekával takovou zápletku  ,která nastala. Nymburk zlepšil příjem , zpřesnil útok ,ujal se vedení 2:0 a zdálo se ,že zápas v klidu dohraje .Bohužel ve třetím dějství následovalo několik nevynucených chyb a mladíci z Brna toho využili a o zápase rozhodoval tiebreak! A ten nezačal  vůbec dobře 3:5,3:8,4:10 a za stavu 7:11 zkažený servis. Následovala série na 11:12,ale také hned odskok Brna na 14:11.Museli jsme odvracet 5 mečbolů , díky bojovnosti v poli se to podařilo a hned náš první za stavu 17:16 jsme proměnili a srovnali tak semifinále na 1:1

Tento pátek a sobotu se pokračuje v Nymburce v Komendě, kde můžeme rozhodnout o finále!

V pátek se hraje v 19 45hod a v sobotu pak v 17 00hod.

vloženo: 21. 02. 2016 | Muži | Vojtěch Věchet