Výborný vstup do 1. ligy!!!

Vstup do 1.ligy na jedničku!

O víkendu se rozběhla 1. liga volejbalistů. Hráči CS Nymburk byli v obou venkovních zápasech úspěšní!

Zikuda Turnov-CS Nymburk 0:3(-20,-20,-28) 76min

V zahajovacím utkání nečekal hráče Nymburka úplně lehký soupeř. Dres Turnova oblékají exreprezentanti Konečný a Čermák. Hned od začátku Nymburk přehrával domácí především na příjmu podání a následném pestrém útoku. První dva sety tak byly jednoznačnou záležitostí.Třetí sada se vyvíjela lépe pro domácí,kteří vedli 10:6,20:14!,ale série podání  a bojovnost v poli znamenala dotažení se do koncovky 23:23 a po sérii mečbolů a setbolů nakonec opět patřila hostům a tím i první tři body do tabulky.

MFF Praha-CS Nymburk 0:3(-26,-28,-20) 80min

V sobotu chtěli hráči CS potvrdit dobrý vstup do soutěže,což se ze začátku ukázalo jako nelehký úkol!Vyrovnaný první set dospěl do koncovky , kterou rozhodl až 4 setbol.Druhé dějství mělo obdobný průběh .Nymburk prohospodařil nadějné vedení 22:19 a na světě byla další koncovka a tentokrát o dva míče delší 30:28,kterou rozhodly výborné bloky hostujícího Nymburka. A to domácí definitivně  zlomilo . O tom svědčí vedení Nymburka ve třetím setu 16:8 a hladké dohrání utkání do konce,když si zahráli i mladíci- smečař Hamata a nahrávač Bergman.

Příští dva zápasy odehrají hráči Nymburka znovu na palubovkách soupeřů-Pá 9.10:Choceň  So 10.10:Hradec Králové.

Doma se představí až po pauze a to v Pá 23.10-19 45hod  ČZU PRAHA  B  So 24.10-11 00hod Domažlice